Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Стрілкове – бази відпочинку, пансіонати, готелі, приватний с

Генічеський район, Арабатська стрілка, Стрілкове
Стрілкове – бази відпочинку, пансіонати, готелі, приватний с
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/strilkove
ОПИСБАЗИФОТОКАРТАПОШТА

Бази відпочинку, пансіонати, приватний сектор у Стрілковому

Стрілкове – найпівденніший курорт Азовського моря

Гаряча пропозиція
Стрілкове, база відпочинку Deffa Стрілкове, пансіонат Алегро
Стрілкове, база відпочинку Deffa
Басейн! Знижка у оксамитовий сезон!
Стрілкове, пансіонат "Алегро"
Село Стрілкове (укр. Стрілкове) – це найвіддаленіший населений пункт у Херсонській області та одночасно найпівденніший її курорт. Це унікальне село розташоване на Арабатській стрілці на відстані 35,5 км від Генічеська. Його населення становить близько 1,5 тис. осіб, проте влітку за рахунок відпочиваючих воно збільшується у кілька разів. Порівняно з Генгіркою та Щасливцевим, море тут глибше. У першій лінії від моря знаходяться, переважно, великі бази, а приватний сектор розташований на відстані близько 1 кілометра від берега. Проте пляжі Стрілкового небагатолюдні, пісок дрібний і чистий, а віддаленість від великих міст та промислових підприємств гарантує екологічну чистоту води та повітря.

Стрілкове – бази відпочинку


Стрілкове – пансіонати та готелі

Пансіонат «Атлантида» Пансіонат — «Санта-Лючія» 3D
Міні-готель «Релакс» 3D Приватний пансіон «Азовочка»
Міні-готель «Sunrise» 3D Пансіонат «Dolce Vita»
Пансіонат «Диканька» з басейном 3D Міні-готель «СелеНа»
Міні-готель «Софія» Пансіонат «Ранчо» з басейном
Апартаменти на Береговій 27 Приватний міні-пансіонат "МультіДом"
Приватний пансіонат «Sun House» Приватний пансіонат «VipPersona»
Міні-готель «Sunny Hotel» Готель «Bon Ami»
Приватний пансіонат "Крапелька"  

Стрілковий – приватні садиби

Приватне домоволодіння «Барвінок» Приватна садиба на Черепковій, 51
Котедж "У Богдана" на Береговому Садиба «Мірада» з басейном
Приватне домоволодіння «Затишний дворик» Приватна садиба «Хмельничанка»
Приватна садиба «Нептун» Садиба «Манул»
Приватна садиба «Крайня хата» Міні-пансіонат "У Миколи"
Садиба «Азов the best»  

Розташування

У Стрілковому, як і на інших курортах Арабатської стрілки, відпочинок на морі можна поєднувати з оздоровленням. Арабатка омивається зі сходу водами Азовського моря, а із заходу – ndash; затоки Сиваш, тому запаси пелоїдів, тобто. лікувальних грязей, тут величезні. Пелоїдотерапії або брудолікування як методу лікування хронічних захворювань як мінімум кілька тисяч років. Багато відпочиваючих із задоволенням застосовують пелоїди для лікувальних та косметологічних процедур. Простіше кажучи, вимазуються брудом із ніг до голови. :)
Соліність Азовського моря дорівнює лише 11-13‰, Чорного –18‰, а середньоокеанічна – 35‰. Проте вчені вважають, що солоність саме Азовського моря найбільш близька до концентрації солей у внутрішньому середовищі організму людини, тому водні процедури в Азовському морі найбільш сприятливо впливають на людину, особливо на організм дитини. Внаслідок забрудненості повітря в мегаполісах, відпочинок на Арабатській стрілці. Прекрасна профілактика дуже поширених, особливо серед дітей, захворювань дихальної системи. На Арабатській стрілці сухе материкове повітря, що пахне степовими травами, змінюється морським бризом, насиченим іонами йоду та брому.

Пансіонати, бази відпочинку, приватний сектор

У Стрілковому здається багато різноманітного житла. В останні роки масово здійснюється реконструкція старих баз відпочинку, будуються нові численні пансіонати, гостьові будинки та котеджі. На вартість оренди житла впливає рівень комфорту та відстань до моря.
На пляж виходять база відпочинку першої лінії, як, наприклад, база «Таврія» або пансіонат «Сокіл». Пляж «Сокола» вважається найчистішим і обладнаним у Стрілковому.
У пансіонаті «Сокіл» є спеціально обладнані номери для людей з обмеженими можливостями.
Недалеко від пляжу, в 300-400 м розташовані пансіонат «Dolce Vita», приватна садиба «Мірада», б/о «Геолог», б/о «Прикарпаття», трохи далі &ndash міні-готель «Релакс», пансіонат «Диканька», пансіонат «Санта-Лючія». Приблизно в 10 хвилинах спокійної, неспішної ходьби знаходяться пансіонат «Атлантида», б/о «Аллегро», міні-готелі «Sunrise» та «СелеНа», приватний пансіон «Азовочка».
Пансіонат «Dolce Vita» та приватна садиба «Мірада» приймають гостей цілий рік, орієнтуючись на людей, яким потрібне купання у термальному джерелі. У середньому у розпал сезону 2-, 3-, 4-місний номер класу «стандарт» коштує 400-500 грн., такий самий номер класу «люкс» – 1100 грн. (б/о «Геолог»). В пансіонаті «Санта-Лючія» номери 3-5-місні, ціна номера від 600 до 1200 грн. На б/о «Таврія» вартість проживання 1 особи в залежності від рівня комфорту від 80 до 500 грн. Стрілковому можна вибрати житло для відпочинку за своїм смаком та можливостями.

Стрілкове – море, пляж, кліматичні умови

Курортний сезон на Арабатській стрілці триває від середини травня до середини вересня. Вода на початку сезону в Азовському морі прогрівається до 16°С і вище. Однак і в червні бувають дні, коли сильний вітер піднімає у повітря пісок і перебування на пляжі стає некомфортним. У розпал літа температура води може досягати і 30°С.
Пляжі у Стрілковому безкоштовні, в основному це просто берегова лінія Арабатської стрілки. голий степ, широкий піщаний пляж. Однак на окремих базах відпочинку та пансіонатах пляжі обладнані роздягальнями, тінистими навісами, шезлонгами.

Визначні місця та екскурсії

За Стрілковим знаходиться солоне озеро, невелике, близько 100 м-коду в діаметрі. Курс ванн у солоній воді високої концентрації може покращити самопочуття людей із захворюваннями шкіри (псоріаз, вітіліго, іхтіоз, нейродерміт, екзема) патологіями суглобів та хребта, а також може бути рекомендований для реабілітації після травм та ортопедичних операцій.
На околицях Стрелкового відомі кілька джерел термальних вод. Наприклад, у термальному джерелі йодо-бромних вод вода піднімається зі свердловини глибиною понад 1,5 км, має температуру вище 55°С, насичена мінералами та дуже солона на смак. Ванни в гарячому джерелі можуть бути показані при захворюваннях опорно-рухового апарату, шкіри, периферичної нервової системи (хронічна втома, вегето-судинна дистонія).
Поруч із йодо-бромним джерелом знаходиться гліцеринове джерело. Купання у воді з гліцерином благотворно впливає на стан шкіри та волосся, а вода у невеликій водоймі залишається прохолодною навіть у сильну спеку.
Особливістю Стрілкового можна вважати наявність прісної води у колодязях та артезіанських свердловинах. Вода з артезіанських свердловин у селі та його околицях не просто прісна – вона дуже смачна та її вистачає на весь Генічеський район. Навіть колишня назва села – Чокрак – у перекладі з татарської означає «джерела». Завдяки воді у спекотних пісках росте все: і овочі на городі, і квіти на клумбах, і фруктові дерева, і навіть величезні тополі на центральній вулиці села.
Запрошуємо відпочити на Азовському морі у Стрілковому! Гостинні господарі чекають на гостей!
2022. Відпочинок у Стрілковому на Арабатській стрілці: пансіонати, бази відпочинку на узбережжі Азовського моря.